Asiūklės parkas. Naujas kvartalas – jau greitai!

Jau šiemet planuojame pradėti statyti naują gyvenamųjų namų kvartalą Asiūklėje, Riešės sen. Tai išskirtinio gamtos grožio teritorija, kuri yra pasiekiama puikiais asfaltuotais keliais.

Beveik 20 ha gyvenvietė per 3-4 metus bus vystoma etapais taip, kad naujų namų statyba netrukdytų jau gyvenantiems. Tai bus gražus, jaukus, harmoningos architektūros premium lygio užmiesčio kvartalas, bet namai jame – už prieinamą kainą.

Gyvenvietėje bus suformuotos uždaros tik gyventojams skirtos laisvalaiko zonos, kuriose bus įrengta teniso, padelio, krepšinio ir tinklinio aikštelės, švarus vandens telkinys su paplūdimiu, bendruomenės susitikimų erdvė, vaikų žaidimų aikštelės ir kt.

Kvartale bus statomi naujai kuriami 4-6 kambarių “LUX” serijos 150-300 kvm. namai, kurių kiekvienam bus priskirti 7,5-16 arų žemės sklypai. Šiuo metu planuojame, kad namų kainos su sklypu, infrastruktūra ir pilna vidaus apdaila prasidės nuo kiek daugiau kaip 350 tūkst. EUR.

Numatoma statybų ir rezervacijų pradžia – 2023 metų antra pusė. 

SUŽINOKITE PIRMIEJI

Share on facebook
Dalintis Facebook
Share on twitter
Dalintis Twitter
Share on linkedin
Dalintis LinkedIn

Parašykite mums

+370 655 38 881

Žalgirio g. 90, Vilnius

info@newreal.lt

2019 © Visos teisės saugomos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.