Lapino namų kvartale Bičiulų Terasų gyvenvietėje įsibėgėja statybos

Atidaryta dar viena Lapino namų statybų aikštelė – jau pradėtas statyti LAPINO NAMŲ kvartalas gyvenvietėje BIČIULIŲ TERASOS. Tai galėtų sudominti tuos, kurie ieško namų toliau nuo Vilniaus centro šurmulio Trakų kryptimi. 

SVARBU JAUNOMS ŠEIMOMS!

Bičiulių Terasų kvartalas turi ypatingą privalumą – nors kvartalas randasi prie pat Vilniaus miesto ribos, jis priklauso Trakų rajonui ir dėl to yra galimybė jaunoms šeimoms pasinaudoti valstybės teikiama būsto kredito subsidija – net iki 30% nuo būsto kredito sumos. 

ĮVAIRAUS DYDŽIO NAMAI

Kvartale planuojame pasiūlyti net 5 tipų vieno aukšto namus. Tai bus ir individualūs vienbučiai namai, kurių plotas svyruos nuo 102 kv. m. iki 165 kv. m. ir daugiau ir individualūs dvibučiai namai, kurių atskiro būsto plotas svyruos nuo 75 kv. m. iki 90 kv. m. 

Šioje Vilniaus kryptyje artimiausiais metais numatoma intensyvi infrastruktūros plėtra – bus atliekama kelio, jungiančio Trakus ir Vilnių, rekonstrukcija, kurios metu kelias bus platinamas ir bus įrenginėjami dviračių takai. Daugiau informacijos – www.biciuliuterasos.lt.

Share on facebook
Dalintis Facebook
Share on twitter
Dalintis Twitter
Share on linkedin
Dalintis LinkedIn

Parašykite mums

+370 655 38 881

Konstitucijos pr. 21, Vilnius

info@newreal.lt

2019 © Visos teisės saugomos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.